RMC1/4K1200FTE
MFR.Part #
RMC1/4K1200FTE
JLCPCB Part #
C6654250
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS