RMC1/20-31R6FPA
MFR.Part #
RMC1/20-31R6FPA
JLCPCB Part #
C5876350
Description
-55℃~+155℃ 31.6Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS