RMC1/20-245JPA
MFR.Part #
RMC1/20-245JPA
JLCPCB Part #
C5726455
Description
-55℃~+155℃ 2.4MΩ 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS