RMC1/4K3300FTE
MFR.Part #
RMC1/4K3300FTE
JLCPCB Part #
C5856471
Description
-55℃~+155℃ 330Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS