RMC1/20-222JPA
MFR.Part #
RMC1/20-222JPA
JLCPCB Part #
C7289081
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS