RMC1K3832FTE
MFR.Part #
RMC1K3832FTE
JLCPCB Part #
C5856064
Description
-55℃~+155℃ 1W 38.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS