RMC1K3833FTE
MFR.Part #
RMC1K3833FTE
JLCPCB Part #
C7289466
Description
-55℃~+155℃ 1W 383kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS