RMC1/4K9313FTE
MFR.Part #
RMC1/4K9313FTE
JLCPCB Part #
C20095064
Description
-55℃~+155℃ 500mW 931kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS