RMC1/4K1333FTE
MFR.Part #
RMC1/4K1333FTE
JLCPCB Part #
C20094995
Description
-55℃~+155℃ 133kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS