RMC1/2K3600FTE
MFR.Part #
RMC1/2K3600FTE
JLCPCB Part #
C20094222
Description
-55℃~+155℃ 360Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS