RMC1K4533FTE
MFR.Part #
RMC1K4533FTE
JLCPCB Part #
C6977349
Description
-55℃~+155℃ 1W 453kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS