RLC63-R200FTE
MFR.Part #
RLC63-R200FTE
JLCPCB Part #
C2598274
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 1W 200mΩ Thick Film Resistor ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS