RLC50-R430FTE
MFR.Part #
RLC50-R430FTE
JLCPCB Part #
C2598174
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 430mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS