RLC50-R430JTE
MFR.Part #
RLC50-R430JTE
JLCPCB Part #
C4227407
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 430mΩ 750mW Thick Film Resistor ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS