RLC10-R110FTH
MFR.Part #
RLC10-R110FTH
JLCPCB Part #
C4315263
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+300ppm/℃ 110mΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS