S1C55296ZWJAC
MFR.Part #
S1C55296ZWJAC
JLCPCB Part #
C2149369
Description
-40℃~+85℃ 100Ω 20pF 5.5296MHz Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS