S1C67458XWJAC
MFR.Part #
S1C67458XWJAC
JLCPCB Part #
C2929674
Description
-40℃~+85℃ 18pF 6.7458MHz 70Ω Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS