D125F2W1-2W13P43
Extended
Manufacturer
JXTCONN
MFR.Part #
D125F2W1-2W13P43
JLCPCB Part #
C41409905
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 13 13P 1A 1x13P 21.25mm 3.5mm 4.3mm Brass LCP Surface Mount, Right Angle SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle Wire To Board Connector ROHS