A396E1L1-2Y13P11
Extended
Manufacturer
JXTCONN
MFR.Part #
A396E1L1-2Y13P11
JLCPCB Part #
C41409716
Package
Plugin,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 13 13P 1x13P 250V 3.96mm 3A 7.9mm Beige Brass LCP Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS