AZH1.5-5A-12
MFR.Part #
AZH1.5-5A-12
JLCPCB Part #
C53207489
Package
Plugin,P=1.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.5mm 100V 1A 1x5P 3.65mm 4.7mm 5 5P 9mm Beige Copper alloy LCP Through Hole Tin UL94V-0 ZH 插件,P=1.5mm Wire To Board Connector ROHS