AZH1.5-2A-12
Extended
Manufacturer
JXTCONN
MFR.Part #
AZH1.5-2A-12
JLCPCB Part #
C53207495
Package
Plugin,P=1.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.5mm 100V 1A 1x2P 2 2P 3.65mm 4.5mm 4.7mm Beige Copper alloy LCP Through Hole Tin UL94V-0 ZH 插件,P=1.5mm Wire To Board Connector ROHS