AXH2.54-2A-12
Extended
Manufacturer
JXTCONN
MFR.Part #
AXH2.54-2A-12
JLCPCB Part #
C53207515
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x2P 2 2.5mm 250V 2P 3A 5.75mm 7.5mm 7mm Beige Copper alloy LCP Through Hole Tin UL94V-0 XH 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS