A396E1W1-2H2P12
MFR.Part #
A396E1W1-2H2P12
JLCPCB Part #
C47326915
Package
Push-Pull,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 10.9mm 1x2P 2 250V 2P 3.96mm 3.96mm 7.92mm 7A 8.65mm Copper alloy PA66 Right Angle Tin UL94V-2 VH Yellow Push-Pull,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS