A200E1L1-2R6P12
MFR.Part #
A200E1L1-2R6P12
JLCPCB Part #
C47326742
Package
Plugin,P=2mm
Description
-25℃~+85℃ 1 14mm 1x6P 200V 2A 2mm 2mm 5.1mm 6 6P 8mm Copper alloy HY PA66 Red Through Hole Tin UL94V-2 Plugin,P=2mm Wire To Board Connector ROHS