A125F1L1-2R4P12
Extended
Manufacturer
JXTCONN
MFR.Part #
A125F1L1-2R4P12
JLCPCB Part #
C47326709
Package
Plugin,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 1.25mm 125V 1A 1x4P 3.2mm 4 4.7mm 4P 6.8mm Copper alloy PA66 PicoBlade(MX 1.25) Red Through Hole Tin UL94V-2 Plugin,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS