A127M01-0B20P51-H10A39
Extended
Manufacturer
JXTCONN
MFR.Part #
A127M01-0B20P51-H10A39
JLCPCB Part #
C41427081
Package
Plugin,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.27mm 1.27mm 1A 1mm 2 2.3mm 20P 2x10P 3.9mm Black Copper alloy Gold Pin Header Through Hole 插件,P=1.27mm Pin Headers ROHS