JL15EDGRHD-25408B01
Extended
Manufacturer
JILN
MFR.Part #
JL15EDGRHD-25408B01
JLCPCB Part #
C3033509
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 150V 16P 2 2.54mm 2x8P 8 8A Black Board Side/Socket - Closed Right-Angle 弯插,P=2.54mm Pluggable System Terminal Block ROHS