JL15EDGKDM-38107G01
MFR.Part #
JL15EDGKDM-38107G01
JLCPCB Part #
C5371754
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 0.2~1.5 1 16~28 1x7P 3.81mm 300V 7 7P 8A Green Plug Screw Spring Connection Top Entry P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS