JL500HH-50802G01
MFR.Part #
JL500HH-50802G01
JLCPCB Part #
C415429
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~28 1x2P 2 20A 2P 300V 5.08mm Green M2.5 Through Hole 插件,P=5.08mm Screw Terminal Blocks ROHS