VMS-R100-1.0-U
Extended
Manufacturer
Isabellenhuette
MFR.Part #
VMS-R100-1.0-U
JLCPCB Part #
C466597
Package
2512
Description
100mΩ 4W Current Sense Resistor ±1% ±20ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS