IPB100N12S3-05
MFR.Part #
IPB100N12S3-05
JLCPCB Part #
C536534
Package
TO-263-3
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100A 120V 139nC@10V 2.52nF 220pF 300W 3V 4mΩ@10V 8.9nF N-Channel TO-263-3 MOSFETs ROHS