IPP120N08S403AKSA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IPP120N08S403AKSA1
JLCPCB Part #
C7210882
Package
TO-220-3
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 11.55nF@25V 120A 167nC@10V 2.8mΩ@10V 278W 354pF@25V 4V 80V TO-220-3 MOSFETs ROHS