AIP0630GX-3R3MPBDG
Extended
Manufacturer
INPAQ
MFR.Part #
AIP0630GX-3R3MPBDG
JLCPCB Part #
C3224083
Package
SMD,7.2x5.5mm
Description
11A 19.2mΩ 3.3uH 8A ±20% SMD,7.2x5.5mm Power Inductors ROHS