MIP25203R3MBE
Extended
Manufacturer
INPAQ
MFR.Part #
MIP25203R3MBE
JLCPCB Part #
C315720
Package
1008
Description
1.2A 100mΩ 3.3uH ±20% 1008 Inductors (SMD) ROHS