RYHV25V220UF8*10
MFR.Part #
RYHV25V220UF8*10
JLCPCB Part #
C48970638
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 2000hrs@105℃ 220uF 25V 8mm Polymer ±20% SMD,D8xL10.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS