RYHG35V470UF10*12
MFR.Part #
RYHG35V470UF10*12
JLCPCB Part #
C48970417
Package
Plugin,D10xL12mm
Description
10mm 12mm 2000hrs@105℃ 25mΩ@100kHz 3.45A@100kHz 35V 470uF Polymer Plugin,D10xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS