RYHS16V680UF6*11
MFR.Part #
RYHS16V680UF6*11
JLCPCB Part #
C48970388
Package
Plugin,D6.3xL11.5mm
Description
11.5mm 16V 16mΩ@100kHz 2000hrs@105℃ 4.15A@100kHz 6.3mm 680uF Polymer Plugin,D6.3xL11.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS