G125-FV12005F2P
Extended
Manufacturer
Harwin
MFR.Part #
G125-FV12005F2P
JLCPCB Part #
C5717727
Package
Plugin,P=1.25mm
Description
-65℃~+150℃ 1.25mm 1.25mm 2 20P 2A 450V 5.25mm Gold Through Hole Plugin,P=1.25mm Female Headers ROHS