WAFER-125L-3A
Extended
Manufacturer
Hanbo Electronic
MFR.Part #
WAFER-125L-3A
JLCPCB Part #
C2874497
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-25℃~+70℃ 1 1.25mm 125V 1A 1x3P 3 3.7mm 3P 4.65mm Beige Brass LCP Surface Mount,Vertical SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS