HB-PH8-25426PB2GOP
MFR.Part #
HB-PH8-25426PB2GOP
JLCPCB Part #
C6332209
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 12P 2 2.54mm 2.54mm 2.54mm 250V 2x6P 3A 3mm 6mm Black Brass Gold Pin Header Through Hole 插件,P=2.54mm Pin Headers ROHS