EBLS1608-6R8K
Extended
Manufacturer
HYHONGYEX
MFR.Part #
EBLS1608-6R8K
JLCPCB Part #
C963795
Package
0603
Description
1.7Ω 20MHz 35@4MHz 5mA 6.8uH ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS