MBRD20100CT
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
MBRD20100CT
JLCPCB Part #
C20616307
Package
TO-252-2L
Description
100V 150A 15uA@100V 20A 850mV@10A TO-252-2L Schottky Diodes ROHS