WF-MX1.25-5PZZ
Extended
Manufacturer
HMTCONN
MFR.Part #
WF-MX1.25-5PZZ
JLCPCB Part #
C53121275
Package
Plugin,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 1A 1x5P 5 5P Brass PA66 Through Hole White 插件,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS