WF-HA2.54-3PWZ
Extended
Manufacturer
HMTCONN
MFR.Part #
WF-HA2.54-3PWZ
JLCPCB Part #
C53121308
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
1 1x3P 2.5mm 250V 2A 3 3P Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 弯插,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS