W1252120-4PW2431
Extended
Manufacturer
HMTCONN
MFR.Part #
W1252120-4PW2431
JLCPCB Part #
C42382880
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 10mm 125V 1A 1x4P 3.6mm 4 4P 5.25mm Auxiliary Solder Pin Beige Brass LCP PicoBlade(MX 1.25) Surface Mount, Right Angle SMD,P=1.25mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS