FPC1.0-WSX11-10P211-H25
Extended
Manufacturer
HMTCONN
MFR.Part #
FPC1.0-WSX11-10P211-H25
JLCPCB Part #
C42407899
Package
SMD,P=1mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 0.3mm 10P 1mm 2.5mm Bottom Contact Copper alloy Gold Slide Lock Surface Mount, Right Angle SMD,P=1mm,卧贴 FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS