0.3K-HX-31PWB
MFR.Part #
0.3K-HX-31PWB
JLCPCB Part #
C2919530
Package
SMD,P=0.3mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-55℃~+85℃ 0.2mm 0.3mm 1mm 31P Hinged Lid Surface Mount, Right Angle Top Contact SMD,P=0.3mm,卧贴 FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS