GR1206F24R3T5G00
MFR.Part #
GR1206F24R3T5G00
JLCPCB Part #
C49656392
Description
-55℃~+155℃ 200V 24.3Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS