EFVL035ADA470M0677
MFR.Part #
EFVL035ADA470M0677
JLCPCB Part #
C22388068
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-55℃~+105℃ 35V 47uF 6.3mm 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS