EFVZ016ADA470M0554
MFR.Part #
EFVZ016ADA470M0554
JLCPCB Part #
C22387985
Package
SMD,D5xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 16V 47uF 5.4mm 5mm ±20% SMD,D5xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS